Doğal Kahve Peelingi Yapımı

Kahve ile peeling yapımı bayanlar arasında çok revaçta olan bir güzellik uygulamasıdır. Cildin tazelenip dengelerinin sağlandığı bu uygulama ile siz de daha genç ve parlak bir görünüme kavuşabilirsiniz

Peeling cildimiz için harikalar yaratan bir uygulamadır. Peeling yaptıktan sonra ışıl ışıl ve genç bir yüze sahip oluruz. Bugüne kadar içtiğiniz kahvenin telvesini attığınıza göre, başka peeling malzemesi kullanıyorsunuz demektir. Bir daha peeling yaparken bunu kahveyle yapın.

Kahveyi içtikten sonra, telvesini alın ve güzelce yüzünüze sürün. Cildinizi tahriş etmeden hafifçe masaj yapın ve bir süre yüzünüzü bu şekilde bekletin. Kahve telveleri kurumaya başlayınca, yüzünüzü güzelce yıkayın. Anında yumuşacık ve ışıldayan bir ciltle karşılaşacaksınız.

Bir çok kadının yıllardır yaptığı bu doğal uygulamayı sizde yapın ve cildinizi gençleştirin. Kahve telvesiyle peeling yaptığınızda; hem daha güzel bir cilde sahip olur, hem de içtiğiniz kahvenin telvesini değerlendirirsiniz. Cildinize zarar vermeyen bu doğal peelingi deneyin ve farkı kendi gözlerinizle görün.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir